Groeiende vereniging zoekt ondernemende train(st)er

Vanwege ingezette groei zoekt Avanti-Turnivo een nieuwe train(st)er om ons team te komen versterken. Avanti-Turnivo is de gym- en turnvereniging in de Kempen. Wij zijn actief in de gemeenten Eersel, Bladel, Reusel-De Mierden en Hilvarenbeek. Om ons team van enthousiaste trainers te versterken zijn wij op zoek naar een:

Ondernemende trainer (m/v) voor 20 uur per week

Wat zijn je werkzaamheden?

Je begint als trainer van de derde divisie wedstrijdselectie turnen dames. Assisteren van de 1e– en 2e divisie selectie behoort ook tot de mogelijkheden. Hierin werk je nauw samen met onze hoofdtrainster. Daarnaast geef je les aan recreatieve turngroepen en geef je ouder-kindgym. Wij vragen je om actief mee te denken bij de verdere uitbouw van onze activiteiten. Zo starten wij op korte termijn met sportactiviteiten voor mensen met een beperking en diverse nieuwe recreatieve turngroepen. Naast het geven van lessen wordt van je verwacht dat je een bijdrage levert aan het uitbreiden van ons beweegaanbod.

Wat verwachten we van je?

 • Je hebt een sportopleiding afgerond of beschikt minimaal over het KNGU diploma niveau 3 turnen;
 • Je bent ondernemend en draagt actief bij aan de verdere groei van de vereniging;
 • Je bent bereid om op meerdere locaties les te geven;
 • Tijdens weekendwedstrijden begeleid je de wedstrijdturnsters bij hun wedstrijd;
 • Je beschikt over basiskennis van het Microsoft Office pakket (Word, Excel, Outlook) vanwege de digitale werkomgeving bij de vereniging;
 • Je komt in aanmerking voor een verklaring omtrent het gedrag.

 Wat bieden we?

 • Een enthousiast team dat is gericht op kwalitatieve lessen en verdere groei van de vereniging;
 • De mogelijkheid om naast lesgeven actief te zijn bij het opzetten van nieuwe lesprogramma’s en nieuwe groepen;
 • Een professionele omgeving met goede opleidingsmogelijkheden;
 • Een marktconform salaris;
 • De mogelijkheid om je uren op termijn uit te breiden.

Ben jij de trainer die kwalitatief hoogstaande lessen geeft en met ons verder wil werken aan groei? Stuur dan je CV met motivatiebrief voor 1 maart 2017 naar solliciteren@avanti-turnivo.nl .

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.